Nová outdoor prodejna UPHILL Vás zve k návštěvě

Představení obchodu

Navštivte v Trutnově nově otevřenou outdoor prodejnu UPHILL s hlavními značkami jako Maloja a Dynafit. Tento malebný butik s vybavením a oblečením pro turistiku, běh, cyklistiku, běžky, skialpy a volný čas je místem pro všechny horské duše, milovníky pohybu, přírody a hor. Doražte do designově vybaveného prostoru, kde se vám budeme individuálně věnovat bez ruchu a shonu velkých nákupních středisek. Povíme si vše o sportu, oblečení a vybavení.  Poradíme Vám s výběrem konkrétního produktu dle Vaší potřeby pro danou aktivitu. Outfit pomůžeme sladit od hlavy až k patě. Pokud nespěcháte, rádi Vám uděláme dobrou kávu. Dostanete také tipy, kam zajet na výlet do Krkonoš nebo okolní přírody, kde jsou nejlepší traily na kolo či běh, nebo Vám pomůžeme vybrat hezkou skialp trasu. To vše v novém příjemném a klidném prostoru.

51E0CAA9-51CD-4D0E-9A20-55BAFE541812

Kde nás najdete

Prodejnu UPHILL najdete na adrese Chodská 584 v Trutnově mezi „Družbou“ a ředitelství policie ČR v areálu nové výstavby bytových domů. Poznáte ho podle proskleného nároží s vlajkami před obchodem v přízemí bytového domu. Směrem od Prahy a Hradce Králové je to za prvním kruhovým objezdem první odbočka doleva a pak pravá. Parkování je rezervované pro klienty přímo před vstupními dveřmi. Jsme otevřeni od pondělí do pátku od 12:00 – 18:30.

Kdo založil

Obchod si otevřeli životní partneři, sportovci, kteří se ve volnu intenzivně věnují horskému běhu, cyklistice a skialpinismu jak na rekreační, tak závodní úrovni. Jak sami říkají: „Myšlenku malé designové prodejny s kvalitními udržitelnými produkty, jsme v drželi hlavě mnoho let. Ale teprve minulý rok jsme tento sen přetvořili v realitu. Vznikla prodejna s názvem UPHILL – „do kopce“ – reprezentující cestu do kopce pěšky, běžmo, na kole či na lyžích, která může být často náročná, ale dovede na vrchol za krásným výhledem, na místo, kde je nám dobře a cítíme se šťastni. Veškeré produkty na prodejnu pečlivě vybíráme na základě osobní uživatelské zkušenosti jak v rámci běžných výletů do hor a přírody, tak i třeba na základě zkušeností z náročných závodů v extrémních podmínkách. Cílem projektu bylo vytvořit nejen prostor, kde se lidé budou cítit příjemně, v klidu si mohou vybrat, vyzkoušet a koupit sportovní oblečení a vybavení. Ale i vytvořit místo pro setkávání stejně laděných sportovních nadšenců, kteří společně rádi po práci vyrazí třeba na túru, kolo, běh či skialpy.“

Akce

Skoro každou středu pořádáme společné UPHILL výběhy, túry na skialpech a od jara nově i cyklo vyjížďky se startem vždy od prodejny v 18:30. Všechno je v tempu pohodovém a nezávodním. Naším cílem je motivovat lidi k pohybu v přírodě na zdravém vzduchu a zároveň budovat místní komunitu. Také pořádáme testovací akce. Touto cestou bychom Vás rádi pozvali na jarní testovačku běžeckých bot Dynafit, která se bude konat v sobotu 27.4.2024 od 10:00.  V rámci akce budou představeny nové modely běžeckých bot, které si pak budete moct vyzkoušet. Aktuální informace o plánovaných akcích jsou v předstihu dostupné na našem instagramovém a Facebookovém profilu.

 

 

Maloja

Maloja je německá značka excelující na poli kvalitního udržitelného oblečení pro sport i volný čas. Tvorba oblečení je inspirována přírodou, horami, volností a pohybem s důrazem a respektem k přírodě, etice a udržitelnosti.  S Malojou se u nás obléknete na turistiku, běh, cyklistiku jako silniční tak horskou, yógu, běžecké lyžování a skialpinismu. Spoustu kousků je multifunkčních a lze je využít na vícero aktivit. Součástí kolekce je i streetwearová horská móda, kde najdete vše od klasických flanelových košil, džínů, triček až po krásné vlněné bundy a kabáty. Díky značce Maloja snadno vystoupíte z davu. Její produkty jsou velmi originální a snadno odlišitelné od zbytku sportovního outdoorového světa. Mají výrazné vzory a barvy, které jsou inspirované přírodou.

7E270F7A-9734-4A4E-A7C3-7CC4C0B3D1B2

 

Dynafit a Pomoca

Dynafit je synonymem pro technickou výbavu, která je optimalizována pro výkon v nejnáročnějších horských podmínkách. Původně čistě skialpinistická značka v posledních letech rozšířila svůj sortiment o vybavení pro turistiku, horský běh, cyklistiku. Klíčové vlastnosti, které odlišují Dynafit od ostatních značek na trhu, jsou inovace, lehkost a výkon. Dynafit vždy klade důraz na kvalitu a trvanlivost svých výrobků. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby vydržely i v nejnáročnějších podmínkách, a přitom poskytovaly komfort a bezpečí. Díky tomu je značka oblíbená mezi profesionálními horolezci, skialpinisty a outdoorovými nadšenci po celém světě. V UPHILLu vám pomůžeme vybrat a sestavit celý outfit, který bude ladit od hlavy až k patě i včetně hardwearu jako jsou helmy, běžecké boty, brýle, vesty, batohy na skialp a turistiku.  Na objednávku můžeme zařídit i skialpinistické vybavení. Nabízíme i produkty od švýcarské značky Pomoca, která vyrábí kvalitní pásy na skialpy a doplňky jako vosky, impregnace a lepidla.

222A3A96-41DD-4A66-99D8-A18B3FDD8550

 

Další sortiment

Mimo hlavních výše zmiňovaných značek nabízíme i třeba novozélandskou značku Mons Royal, která se soustředí výhradně na produkty z merino vlny – od spodního prádla, přes trička a mikiny až po dresy na kolo a bundy. Dále u nás najdete termosky, plecháčky, originální svačinové boxy nebo dokonce i koberce, dekorace, pohlednice a jiné drobnosti se sportovní, horskou a přírodní tématikou.

 

Přijďte se k nám kvalitně a stylově obléct a vybavit na sport do jakéhokoliv počasí. Těšíme se na Vás.

UPHILL tým - Johanka a Jára